راهنمای خرید

نماد اعتماد الکترونیکی

بیشتر از 4,000,000 ریال

انتخاب کاغذ دیواری لاکچری

انتخاب کاغذ دیواری لاکچری | انتخاب کاغذ دیواری شیک و زیبا | کاغذ دیواری پذیرایی | کاغذ دیواری اتاق خوب

بیشتر از 4,000,000 ریال 259 محصول وجود دارد

زیرشاخه ها

 • آلبوم کاغذ دیواری اینتریور

  آلبوم کاغذ دیواری اینتریور | آلبوم کاغذ دیواری Interior

  آلبوم کاغذ دیواری زیبای اینتریور با طرح های ساده و گلدار کاغذ دیواری مکمل های زیبایی را در کنار هم در یک مجموعه قرار داده است. انتخاب کاغذ دیواری با توجه به تنوع طرح های موجود در یک مسیر ساده قرار میگیرد و دیگر محدودیتی را برای افراد با سلیقه به جا نمیگذارد.

  جنس کاغذ دیواری 

  کاغذ دیواری فوق بر پایه تکنولوژی نانو ساخته شده است و ضد آب و قابل شستشو می باشد. ضخامت یا گراماژ کاغذ دیواری Interior بالا است. این آلبوم ساخت کشور چین است.

  ابعاد هر رول کاغذ دیواری

   ابعاد هر رول کاغذ دیواری در این آلبوم ۱۰ متر در ۷۰ سانتی متر است و میتوانید بر این اساس تعداد رول های مورد نیازتان را محاسبه کنید. ( راهنمای محاسبه تعداد رول‌ )

 • آلبوم کاغذ دیواری کلاسیک ایتالیایی

  آلبوم کاغذ دیواری کلاسیک ایتالیایی | آلبوم کاغذ دیواری Italian Classic

  آلبوم کاغذ دیواری Italian Classic شامل طرح های ساده و گل طبیعی زیبا است و میتوانید مکلمل های زیبایی را در دکوراسیون داخلی منزلتان خلق کنید. شما می توانید دکوراسیون داخلی منزلتان را با انتخاب کاغذ دیواری مناسب طراوت ببخشید.

  جنس کاغذ دیواری

  جنس کاغذ دیواری ها در این آلبوم بر پایه تکنولوژی نانو  است و تمامی ورق های کاغذ دیواری ضد آب و قابل شستشو اند. کشور سازنده این آلبوم چین هست.

  سایز هر رول کاغذ دیواری 

  سایز رول های کاغذ دیواری در این آلبوم کاغذ دیواری ۱۰ متر در ۷۰ سانتی متر است. شما میتوانید بر اساس این ابعاد تعداد رول های مورد نیاز ساختمانتان را تعیین کنید. (‌مقاله راهنمای محاسبه تعداد رول های کاغذ دیواری)

  قیمت کاغذ دیواری

  قیمت کاغذ دیواری در این دوره زمانی بسیار منعطف و در حال بالا رفتن است و نمی توان تضمینی بر بالا نرفتن قیمت کرد، اما تمامی قیمت های فروشگاه کاغذ دیواری آیدی کالا زیر نظر ریاست اتحادیه اصناف تزئینات داخلی ساختمان است و حداقل قیمت بازار را در بر می گیرد.

 • آلبوم کاغذ دیواری کنتو

  آلبوم کاغذ دیواری کنتو | آلبوم کاغذ دیواری Canto

  آلبوم کاغذ دیواری کنتو با نمونه گل های طبیعی و ساده، مکمل های زیبایی را در کنار هم می سازند. می توانید دکوراسیون داخلی منزلتان را با کاغذ دیواری های زیبا با طراوت کنید. 

  جنس کاغذ دیواری 

  کاغذ دیواری های این آلبوم بر پایه تکنولوژی نانو ساخته شده اند و کاملا ضد آب و قابل شستشو  اند. این آلبوم ساخت کشور چین است.

  سایز رول کاغذ دیواری 

  سایز رول کاغذ دیواری های موجود در این آلبوم ۱۰ متر در ۵۳ سانتی متر است. تعداد رول های مورد نیاز برای دکور منزلتان را بر اساس ابعاد خانه و رول محاسبه کنید. (‌ راهنمای محاسبه تعداد رول های کاغذ دیواری مورد نیاز)

  قیمت کاغذ دیواری 

  قیمت های کاغذ دیواری در این یازار پر از فراز و نشیب متغیر است اما فروشگاه کاغذ دیواری با در نظر گرفتن حداقل سود سعی دارد با ثبات ترین حالت بازار را در نظر بگیرد. تمامی قیمت ها زیر نظر مدیریت اصناف تزئینات داخلی ساختمان است.

 • آلبوم کاغذ دیواری کنتو

  آلبوم کاغذ دیواری کنتو | آلبوم کاغذ دیواری Canto

  آلبوم کاغذ دیواری کنتو شامل گل های طبیعی و نمونه های ساده با ریزه کاری های زیبا است که میتوانند کنار هم مکمل های زیبایی را تشکیل دهند و دکوراسیون داخلی منزل شما را دگرگون کند.

  سایز رول کاغذ دیواری 

  ابعاد هر رول کاغذ دیواری در این آلبوم ۱۰ متر در ۱۰۶ سانتی متر است و میتوانید بر اساس متراژ دیوارها و سایز رول کاغذ دیواری تعداد رول های مورد نیازتان را محاسبه کنید.

  قیمت کاغذ دیواری 

  قیمت کاغذ دیواری های موجود در این آلبوم زیر نظر مدیریت اتحادیه تزئینات داخلی ساختمان است و حداقل سود مجاز اعمال میشود و شما مشتریان عزیز می توانید با خیال راحت خرید خود را انجام دهید.

  جنس کاغذ دیواری

  کاغذ دیواری های موجود در این آلبوم ساخت کشور چین می باشند و تولید آنها بر پایه تکنولوژی نانو انجام شده است. تمامی کاغذ دیواری ها ضد آب و قابل شستشو می باشند.

 • آلبوم کاغذ دیواری لاویتا

  آلبوم کاغذ دیواری لاویتا | آلبوم کاغذ دیواری Lavita

  آلبوم کاغذ دیواری لاویتا نمونه های لاکچری از گل های طبیعی را ارائه می کند و میتوانید با ترکیب در نمونه های ساده و ظریف این آلبوم می توان دکوراسیون داخلی متفاوتی را دیزاین کرد. 

  ابعاد رول کاغذ دیواری

  سایز رول کاغذ دیواری در این آلبوم، ۱۰ متر در ۱۰۶ سانتی متر است و شما میتوانید بر اساس راهنمای محاسبه تعداد رول کاغذ دیواری خرید خود را انجام دهید.

  جنس کاغذ دیواری 

  نمونه کاغذ دیواری های این آلبوم بر اساس تکنولوژی نانو ساخته شده اند و ضد آب و قبل شستشو هستند. این آلبوم کاغذ دیواری ساخت کشور چین می باشد. 

  رنگبندی کاغذ دیواری

  رنگ بندی استفاده شده در این کاغذ دیواری ها شاد و زیبا هستند. البته رنگ های ملایم نیز در این کاغذ دیواری موجود است و میتوان گفت کلکسیونی از طرح ها برای تمامی سلیقه ها موجود است.

  قیمت مناسب کاغذ دیواری 

  قیمت کاغذ دیواری های لاویتا بر اساس استاندارد های اصناف تزئینات داخلی ساختمان محاسبه شده است و حداقل سود در نظر کرفته شده است.

 • آلبوم کاغذ دیواری ویلسون 2

  آلبوم کاغذ دیواری ویلسون ۲ | آلبوم کاغذ دیواری Wilson2

  آلبوم کاغذ دیواری ویلسون شامل کاغذ دیواری های گل داماسک بسیار خاص و زیبا است و نمونه های ساده با ظرافت های ساده هم میتواند مکمل های خوبی برای هم باشند. در این کاغذ دیواری پرطرف دار انتخاب برای شما ساده می شود.

  جنس کاغذ دیواری 

  کاغذ دیواری ویلسون با تکنولوژی نانو ساخته شده است. این آلبوم ساخت کشور چین است. 

  قیمت کاغذ دیواری 

  قیمت کاغذ دیواری در این آلبوم  کمترین قیمت بازار است و این قیمت ها زیر نظر اصناف تزئینات داخلی ساختمان است.

  ابعاد رول کاغذ دیواری 

  سایز رول کاغذ دیواری ۱۰ متر در ۷۰ سانتی متر است. 

 • آلبوم کاغذ دیواری میراکل

  آلبوم کاغذ دیواری  miracle

  اندازه رول کاغذ دیواری: 10 متر در 100 سانتی متر

  آلبوم کاغذ دیواری میراکل ساخت کشور چین و با گرماژ بسیار بالا می باشد.

  عرض این آلبوم و کدهای داخل آن ۱ متر می باشد و همین امر سبب شده است، درزهای آن بسیار کمتر از قبل باشند.

  اما باید توجه شود در این آلبوم حتما بر اساس اندازه دقیق و کافی سفارش داده شود.

  آلبوم میراکل به دلیل داشتن طرح های برجسته در دسته آلبوم های سوپرلوکس برای کلیه فضاهای هتل، سالن اجتماعات و فضاهای پذیرایی قابل استفاده می باشد.

  از این آلبوم در تک دیوارها نیز می توان استفاده نمود

  با توجه به طرح های سلطنتی این آلبوم بهتر است از آن در فضاهای کاملا کلاسیک استفاده شود.

در صفحه
تماس با ما ۰۲۱۸۸۵۰۴۱۳۸۰۹۱۲۷۹۶۶۱۴۲
امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت