راهنمای خرید

نماد اعتماد الکترونیکی

آلبوم کاغذ دیواری اسکار

آلبوم کاغذ دیواری اسکار | آلبوم کاغذ دیواری Oscar

آلبوم کاغذ دیواری اسکار با تنوع طراحی کاغذ دیواری ها، کاغذ دیواری با گل داماس یا داماسک، کاغذ دیواری کلاسیک و نمونه کاغذ دیواری های ساده با افکت های ریز و جذاب. آلبوم کاغذ دیواری کسپر با طرح های متفاوت خود مشتریان را به سمت خودش می کشاند و دکوراسیون داخلی شما را دلنشین می کند.

ابعاد کاغذ دیواری آلبوم کاغذ دیواری اسکار | Oscar

ابعاد نمونه كاغذ دیواری های آلبوم اسکار 10 متر در 0.53 متر مي باشد و میتوانید با توجه به قوانین اندازه گیری کاغذ دیواری  تعداد رول های مورد نیاز خود را محاسبه کنید. 

قیمت کاغذ دیواری

قیمت کاغذ دیواری آلبوم اسکار به صورت تضمینی در فروشگاه آیدی کالا ثبت شده است. قیمت کاغذ دیواری های موجود در فروشگاه آیدی کالا، زیر نظر اصناف تزئینات داخلی ساختمان بوده و میتوانید با خیال راحت به قیمت کاغذ دیواری اعتماد کنید. قیمت ها در صورت تغییر هر روز چک شده و تغییرات اعمال می شود.

جنس کاغذ دیواری 

کاغذ دیواری اسکار که بر پایه تکنولوژی نانو ساخته شده و تضمینی است . کاغذ دیواری آلبوم اسکار ضد آب است.این آلبوم قابل شستشو و ماندگاری بالا است. جنس و مواد اولیه استفاده شده در کاغذ دیواری شرکت آیدی کالا تضمینی و کارشناسی شده است.

خرید کاغذ دیواری

خرید کاغذ دیواری در فروشگاه آيدی کالا به سادگی انجام می شود و می توانید بعد انتخاب کاغذ دیواری از خدمات آیدی کالا برخوردار شوید. 

موجودی کاغذ دیواری

موجودی کاغذ دیواری در فروشگاه آیدی کالا به صورت روزانه و آنلاین انجام می شود و میتوانید از این رو میتوانید به موجودی های درج شده در وب سایت آیدی کالا اعتماد کنید. 

آلبوم کاغذ دیواری اسکار 14 محصول وجود دارد

تماس با ما ۰۲۱۸۸۵۰۴۱۳۸۰۹۱۲۷۹۶۶۱۴۲
امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت