راهنمای خرید

نماد اعتماد الکترونیکی

Nobel Step 22 محصول وجود دارد

زیرشاخه ها

 • الگانس

  مشخصات فنی:

  این نوع پارکت(الگانس) با نوع کلیک: UNICLIC با سایز کلی 1215*194*8 mm است و متراژ آن در کارتن ها به ابعاد 1.885 متر مربع بسته بندی شده است. نوع روکش در آنها ریجستر-ضد لک وبا مقاومت سایشی AC4 و دانسیته 850 HDF برای مقاومت بیشتر در مقابل نفوذ آب و مایعات ، کلیک ها آغشته به پارافین هستند ( ISOVAX ). دارای نصب بسیار سریع و آسان و قابلیت جمع آوری و نصب مجدد دارند. بسته بندی آنها بسیار محکم و مقاوم برای ایجاد امنیت در حمل و نقل است . باید توجه نمود که پارکت باید بکلی از رطوبت دور باشد.

 • يونيك

  مشخصات فنی:

  پارکت (یونیک) با نوع کلیک: UNICLIC &VALINGE ( کلیک های کناری uniclic و کلیک های ابتدا و انتهای لمینیت vȁlinge) سایزکلی این پارکت 1215* 100* 15 mm در سه سایز به طول : 1215-800-400 mm ومتراژ 1.458 متر مربع در کارتن بسته بندی شده است. دارای روکش HIGH GLASS براق- V Groove و مقاومت سایشی AC3 با دانسیته HDF: 850+ برای ایجاد مقاومت بیشتر در مقابل نفوذ آب و مایعات، کلیک ها آغشته به پارافین هستند. ( ISOVAX ). نصب آن بسیار سریع و آسان است و دارای قابلیت جمع آوری و نصب مجدد با بسته بندی بسیار محکم و مقاوم برای امنیت در حمل و نقل است.

 • شيك

  مشخصات فنی :

  این نوع پارکت(شیک) با نوع کلیک: UNICLIC با سایز کلی 1215*126*8 mm است و متراژ آن در کارتن ها به ابعاد 2.755 متر مربع بسته بندی شده است. نوع روکش در آنها ریجستر-ضد لک وبا مقاومت سایشی AC4 و دانسیته 850 HDF برای مقاومت بیشتر در مقابل نفوذ آب و مایعات ، کلیک ها آغشته به پارافین هستند ( ISOVAX ). دارای نصب بسیار سریع و آسان و قابلیت جمع آوری و نصب مجدد دارند. بسته بندی آنها بسیار محکم و مقاوم برای ایجاد امنیت در حمل و نقل است . باید توجه نمود که پارکت باید بکلی از رطوبت دور باشد.
 • ابزار

  تمامی ابزارها از جنس ام دی اف با روکش ملامینه هستند که یکی از بهترین و مقاوم ترین ابزارها در نوع خود می باشند.

در صفحه
تماس با ما ۰۲۱۸۸۵۰۴۱۳۸۰۹۱۲۷۹۶۶۱۴۲
امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت