راهنمای خرید

نماد اعتماد الکترونیکی

آلبوم کاغذ دیواری سنمارینو

آلبوم کاغذ دیواری سنمارینو | آلبوم کاغذ دیواری Sanmarino

Sanmarino عرض:50cm

آلبوم کاغذ دیواری سنمارینو شامل مجموعه نمونه کاغذ دیواری با گل داماس یا داماسک، کاغذ دیواری کلاسیک و نمونه های خاص و هنری و گل های طبیعی و ... میشود.

ابعاد نمونه کاغذ دیواری آلبوم سنمارینو

ابعاد نمونه كاغذ دیواری های آلبوم سنمارینو 10 متر در 0.53 متر می باشد و بر اساس قوانین اندازه گیری کاغذ دیواری  تعداد رول های مورد نیاز خود را محاسبه کنید. 

قیمت کاغذ دیواری

قیمت کاغذ دیواری آلبوم سنمارینو به صورت تضمینی در فروشگاه آیدی کالا ثبت شده است. قیمت کاغذ دیواری در فروشگاه آیدی کالا، زیر نظر ریاست اصناف تزئینات داخلی ساختمان است و میتوانید با خیال راحت به قیمت کاغذ دیواری اعتماد کنید. قیمت کاغذ دیواری ها در صورت تغییر هر روز چک شده و تغییرات اعمال می شود.

جنس کاغذ دیواری 

جنس کاغذ دیواری سنمارینو که بر پایه تکنولوژی نانو ساخته شده است تضمینی است . کاغذ دیواری آلبوم سنمارینو کاغذ دیواری ضد آب است.نمونه های فوق قابل شستشو و با ماندگاری بالا است. جنس و مواد اولیه استفاده شده در کاغذ دیواری شرکت آیدی کالا تضمینی و کارشناسی شده است.

خرید کاغذ دیواری

خرید کاغذ دیواری در فروشگاه آيدی کالا به سادگی انجام می شود و می توانید بعد انتخاب کاغذ دیواری از خدمات آیدی کالا برخوردار شوید. 

موجودی کاغذ دیواری

موجودی کاغذ دیواری در فروشگاه آیدی کالا به صورت روزانه و آنلاین انجام می شود و میتوانید از این رو، به موجودی های درج شده در وب سایت آیدی کالا اعتماد کنید. 

آلبوم کاغذ دیواری سنمارینو هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

تماس با ما ۰۲۱۸۸۵۰۴۱۳۸۰۹۱۲۷۹۶۶۱۴۲
امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت