راهنمای خرید

نماد اعتماد الکترونیکی

آلبوم کاغذ دیواری لوتوس

آلبوم کاغذ دیواری راشل | آلبوم کاغذ دیواری Lutus

لوتوس - Lutus عرض: 70cm

آلبوم Lutus  ( لوتوس ) ساخت کشور چین می باشد. نوع طراحی در زمینه های مدرن، کلاسیک، پست مدرن می باشد. زمینه گل های این آلبوم گل های داماس تک تک گل های خوشه ای گل های داماس ستونی گل های حاشیه دار قابی در رنگ های متنوع و شاد می باشد . آلبوم لوتوس در سال 2018 وارد ایران شده است . آلبوم لوتوس  در سال 2018 توانست جایزه طرح برتر را در چین به خود اختصاص دهد .

ابعاد کاغذ دیواری آلبوم کاغذ دیواری لوتوس | Lutus

اندازه نمونه كاغذ دیواری های آلبوم لوتوس 10 متر در 0.70 متر مي باشد و میتوانید با توجه به قوانین اندازه گیری کاغذ دیواری  تعداد رول های مورد نیاز خود را محاسبه کنید. 

قیمت کاغذ دیواری 

قیمت کاغذ دیواری آلبوم لوتوس به صورت تضمینی در فروشگاه آیدی کالا ثبت شده است. قیمت کاغذ دیواری آیدی کالا، زیر نظر اصناف تزئینات داخلی ساختمان بوده و میتوانید با خیال راحت به قیمت کاغذ دیواری اعتماد کنید. قیمت کاغذ دیواری ها در صورت تغییر هر روز چک شده و تغییرات اعمال می شود.

جنس کاغذ دیواری 

جنس کاغذ دیواری که بر پایه تکنولوژی نانو ساخته شده است تضمینی است . کاغذ دیواری آلبوم راشل کاغذ دیواری ضد آب است. 100% قابل شستشو و ماندگاری بالا است. جنس کاغذ دیواری شرکت کاغذ دیواری آیدی کالا تضمینی و کارشناسی شده است.

خرید کاغذ دیواری 

خرید کاغذ دیواری در فروشگاه آيدی کالا به سادگی انجام می شود و میتوانید بعد انتخاب کاغذ دیواری از خدمات آیدی کالا برخوردار شوید.

موجودی کاغذ دیواری

موجودی کاغذ دیواری در فروشگاه آیدی کالا به صورت روزانه و آنلاین انجام می شود و میتوانید از این رو میتوانید به موجودی های درج شده در وب سایت آیدی کالا اعتماد کنید. 

آلبوم کاغذ دیواری لوتوس هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

تماس با ما ۰۲۱۸۸۵۰۴۱۳۸۰۹۱۲۷۹۶۶۱۴۲
امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت