راهنمای خرید

نماد اعتماد الکترونیکی

سبک

سبک کاغذ دیواری

سبک های مختلف کاغذ دیواری را در این بخش میتوانید مشاهده کنید و کاغذ دیواری ها را بر اساس سبک مجزا کنید.

سبک هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

زیرشاخه ها

 • سبک مدرن

  کاغذ دیواری مدرن

  کاغذ دیواری مدرن برای دکوراسیون داخلی سبک مدرن

  دکوراسیون داخلی سبک مدرن بسیاری از افراد را به خود جذب کرده و اکثریت افراد به سمت طراحی داخلی های مدرن کشانده می شوند. در این صفحه سعی میکنیم کاغذ دیواری سبک مدرن را به نمایش بگذاریم تا افراد بتوانند به سادگی انتخاب خود را انجام دهند.

  گزینش کاغذ دیواری مدرن

  در گزینش کاغذ دیواری های مدرن احتیاج به دقت و تمرکز بالایی داریم. کاغذ دیواری رابطه ای تنگاتنگ با مبلمان و در نهایت با دکوراسیون خانگی ما دارد؛ اگر مبلمان کلاسیک دارید بهتر است هرگز سراغ کاغذ دیواری مدرن نروید. عالی ترین راه کمک گرفتن از یک کارشناس حرفه ای طراح دکوراسیون میباشد که شما را راهنمایی میکند و ممکن است انتخاب شما با معیارهای شخصی در نظر اول زیبا باشد اما در نهایت بعد از مدتی تکراری میشود.

 • سبک کلاسیک

  کاغذ دیواری سبک کلاسیک

  کاغذ دیواری سبک کلاسیک

  کاغذ دیواری سبک کلاسیک انتخاب افرادی هستند که دکوراسیون های با اصالت را می پسندند.

  کاغذ دیواری کلاسیک

  اصولا در دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک از کاغذ دیواری کلاسیک استفاده میشود. طراحی داخلی کلاسیک نه تنها جلوه ای زیبا دارد بلکه انعکاسی از اصالت و قدمت نیز میباشد. کاغذ دیواری کلاسیک مانند سایر کاغذ دیواری ها دارای طرح و رنگ متنوعی ست. برای پوشش دیوارهای منازل کوچک میتوان از کاغذ دیواری کلاسیک با طرح عمودی استفاده کرد. طرح های عمودی باعث بلندتر نما دادن سقف و بزرگتر جلوه دادن فضا میشود. برخی از طرح های کاغذ دیواری کلاسیک اصولا الهام گرفته از طرح های ظریف طبیعت میباشند.

 • سبک سه بعدی

  کاغذ دیواری سه بعدی

  کاغذ دیواری سه بعدی

  انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی که این روزها بسیار مورد پسند مشتریان شده است، بسیار مورد پسند است. دکوراسیون داخلی های سبک مدرن را بیشتر در بر میگیرد و تنوع بسیار بالایی دارد.

  نکات مهمی در استفاده از کاغذ دیواری ها و پوسترهای سه بعدی : 

  • تصاویر مورد استفاده باید با سبک دکوراسیون شما هم خوانی داشته باشند. به طور مثال نباید در منزلی که طرح کلاسیک کار شده از کاغذ دیواری سه بعدی با طرح مدرن و اشکال هندسی استفاده نمود. 
  • نوع کاغذ و چاپ آن نیز اهمیت دارد. عکس هایی برای چاپ استفاده می شوند باید دارای کیفیت بالا باشند. معمولاً عکس های بالای ۱۰۰ دی پی آی می توانند تصویر خوبی را روی یک دیوار معمولی ارائه دهند.
  • عوامل مختلفی در چاپ بهتر عکس ها موثر هستند. از جمله نوع چاپ گر و برند آن به نحو چشم گیری در کیفیت چاپ تاثیر می گذارند. 
  • نوع رنگ مورد استفاده نیز از مهم ترین عوامل کیفیت های متفاوت کاغذ دیواری ها و  پوسترهای سه بعدی است. رنگ ها باید به قدری زیبا و طبیعی جلوه کنند که که تفاوتی با واقعیت تصویر نداشته باشد.
  • برای استفاده از پوستر دیواری بهتر است یک فضای بزرگ و پر نور را در نظر بگیرید و متناسب با محیط طرح را انتخاب کنید. مثلا برای مکان هایی که به مدت طولانی و برای استراحت در آن هستید طرح هایی تک با فضای خالی مناسب تر از طرح مناظر طبیعی و شلوغ است. اگر از کاغذ دیواری سه بعدی با طرح شلوغ که به محیط عمق می دهد استفاده کردید، سایر عناصر دکوراسیون مانند پرده و مبلمان و فرش باید ساده انتخاب شوند.
  •  از آن جا که در این نوع کاغذ دیواری ها، طرح روی دیوار تکرار شونده نیست، نباید ساعت و تابلو و تلویزیون روی آن دیوار نصب شود. اگر خواستید مبلمان را جلوی آن دیوار قرار دهید باید این نکته را در نظر داشته باشید که جلوی طرح پوستر را نگیرد.
  • در مکانی که از کاغذ دیواری سه بعدی استفاده می شود، نورپردازی دکوراسیون بسیار مهم است . با نور درست و فضای اطراف مبلمان، کاغذ دیواری تا حد بسیار زیادی می تواند سایز اتاق را افزایش دهد، زیرا تصاویر چنان قدرتمند هستند که یک توهم ایجاد می کنند، به طوری که شما می خواهید تصاویر را لمس کنید.
تماس با ما ۰۲۱۸۸۵۰۴۱۳۸۰۹۱۲۷۹۶۶۱۴۲
امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت