راهنمای خرید

نماد اعتماد الکترونیکی

آلبوم کاغذ دیواری مایا

آلبوم کاغذ دیواری مایا | آلبوم کاغذ دیواری Maya

Maya عرض:50cm

آلبوم کاغذ دیواری مایا با طرح های گل طبیعی کاغذ دیواری می توان زیرمجوعه آلبوم های کاغذ دیواری گل طبیعی در نظرش گرفت. در این آلبوم کاغذ دیواری، شامل طرح های ستونی گل و خوشه های گل، طرح ساده کاغذ دیواری و نقش گل های طبیعی ...

ابعاد آلبوم کاغذ دیواری مایا

سایز نمونه های كاغذ دیواری مایا 10 متر در 0.50 متر مي باشد و بر اساس قوانین اندازه گیری کاغذ دیواری  تعداد رول های مورد نیاز خود را محاسبه کنید. 

قیمت کاغذ دیواری

قیمت های کاغذ دیواری آلبوم مایا به صورت تضمینی در فروشگاه آیدی کالا ثبت شده است. قیمت کاغذ دیواری در فروشگاه آیدی کالا، زیر نظر ریاست اصناف تزئینات داخلی ساختمان است و می توانید با خیال راحت به قیمت کاغذ دیواری اعتماد کنید.

جنس کاغذ دیواری

جنس کاغذ دیواری مایا که بر پایه تکنولوژی نانو ساخته شده است تضمینی است . کاغذ دیواری آلبوم مایا کاغذ دیواری ضد آب است.صد در صد قابل شستشو و ماندگاری بالا است. جنس و مواد اولیه استفاده شده در کاغذ دیواری شرکت آیدی کالا تضمینی و کارشناسی شده است.

خرید کاغذ دیواری

خرید کاغذ دیواری مایا در فروشگاه آيدی کالا به سادگی انجام می شود و می توانید بعد انتخاب کاغذ دیواری از خدمات آیدی کالا برخوردار شوید. 

موجودی کاغذ دیواری

موجودی کاغذ دیواری در فروشگاه آیدی کالا به صورت روزانه و آنلاین انجام می شود و میتوانید از این رو، به موجودی های درج شده در وب سایت آیدی کالا اعتماد کنید. 

آلبوم کاغذ دیواری مایا 67 محصول وجود دارد

در صفحه
تماس با ما ۰۲۱۸۸۵۰۴۱۳۸۰۹۱۲۷۹۶۶۱۴۲
امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت