راهنمای خرید

نماد اعتماد الکترونیکی

آلبوم کاغذ دیواری راشل

کاغذ دیواری آلبوم کاغذ دیواری راشل | Rashel

Rashel عرض:53cm

انتخاب کاغذ دیواری های اين آلبوم با در نظر گرفتن نظرات اساتيد فن طراحی داخلی و كارشناسان بازار دکوراسیون داخلی انجام شده است تا بتواند زيبنده منازل شما مصرف كننده محترم باشد. کاغذ دیواری، یک انتخاب مناسب برای پوشش دیوار منازل افراد با سلیقه است تا دکوراسیونی متفاوت را نتیجه دهد.

ابعاد کاغذ دیواری راشل | Rashel

ابعاد نمونه كاغذ دیواری های آلبوم راشل 10 متر در 0.53 متر مي باشد و  شما میتوانید با توجه به قوانین اندازه گیری کاغذ دیواری  تعداد رول های مورد نیاز خود را محاسبه کنید. 

قیمت کاغذ دیواری 

قیمت کاغذ دیواری آلبوم پترا به صورت تضمینی در فروشگاه آیدی کالا ثبت شده است. قیمت کاغذ دیواری آیدی کالا، زیر نظر اصناف تزئینات داخلی ساختمان بوده و میتوانید با خیال راحت به قیمت کاغذ دیواری اعتماد کنید. قیمت کاغذ دیواری ها در صورت تغییر هر روز چک شده و تغییرات اعمال می شود.

جنس کاغذ دیواری 

جنس کاغذ دیواری که بر پایه تکنولوژی نانو ساخته شده است تضمینی است . کاغذ دیواری های این آلبوم ضد آب هستند. 100%قابل شستشو و ماندگاری بالا است. جنس کاغذ دیواری شرکت کاغذ دیواری آیدی کالا تضمینی و کارشناسی شده است.

خرید کاغذ دیواری 

خرید کاغذ دیواری در فروشگاه آيدی کالا به سادگی انجام می شود و میتوانید بعد انتخاب کاغذ دیواری از خدمات آیدی کالا برخوردار شوید. 

موجودی کاغذ دیواری

موجودی کاغذ دیواری در فروشگاه کاغذ دیواری آیدی کالا به صورت روزانه و آنلاین بروزرسانی می شود، از این رو میتوانید به موجودی های درج شده در وب سایت آیدی کالا اعتماد کنید. 

آلبوم کاغذ دیواری راشل 48 محصول وجود دارد

در صفحه
تماس با ما ۰۲۱۸۸۵۰۴۱۳۸۰۹۱۲۷۹۶۶۱۴۲
امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت