راهنمای خرید

نماد اعتماد الکترونیکی

آلبوم کاغذ دیواری کارینا

آلبوم کاغذ دیواری کارینا| آلبوم کاغذ دیواری Carinae

Carinae عرض:50cm

آلبوم کاغذ دیواری کارینا را شاید بتوان آلبوم کاغذ دیواری گل های طبیعی در نظر گرفت. این آلبوم کاغذ دیواری با طرح های گل متنوع میتوانید از بهترین نمونه های با طراوت این مجموعه باشد که در دسترس است و می توانید در این بخش کاغذ دیواری طرح دار با کاغذ دیواری مکمل مناسب خود را انت...

آلبوم کاغذ دیواری کارینا| آلبوم کاغذ دیواری Carinae

Carinae عرض:50cm

آلبوم کاغذ دیواری کارینا را شاید بتوان آلبوم کاغذ دیواری گل های طبیعی در نظر گرفت. این آلبوم کاغذ دیواری با طرح های گل متنوع میتوانید از بهترین نمونه های با طراوت این مجموعه باشد که در دسترس است و می توانید در این بخش کاغذ دیواری طرح دار با کاغذ دیواری مکمل مناسب خود را انتخاب کنید.

ابعاد آلبوم کاغذ دیواری کارینا

ابعاد نمونه كاغذ دیواری های آلبوم کارینا 10 متر در 0.50 متر مي باشد و بر اساس قوانین اندازه گیری کاغذ دیواری  تعداد رول های مورد نیاز برای پوشش دیوارهایتان را محاسبه کنید. 

قیمت کاغذ دیواری

قیمت کاغذ دیواری آلبوم کارینا به صورت تضمینی در فروشگاه آیدی کالا ثبت شده است. قیمت کاغذ دیواری در فروشگاه آیدی کالا، زیر نظر ریاست اصناف تزئینات داخلی ساختمان است و میتوانید با خیال راحت به قیمت کاغذ دیواری اعتماد کنید. قیمت کاغذ دیواری ها در صورت تغییر هر روز چک شده و تغییرات اعمال می شود.

جنس کاغذ دیواری

جنس کاغذ دیواری کارینا که بر پایه تکنولوژی نانو ساخته شده است تضمینی است . کاغذ دیواری آلبوم کارینا، کاغذ دیواری ضد آب است. 100%قابل شستشو و با ماندگاری بالا است. جنس و مواد اولیه استفاده شده در کاغذ دیواری شرکت آیدی کالا تضمینی و کارشناسی شده است.

خرید کاغذ دیواری

خرید کاغذ دیواری در فروشگاه آيدی کالا به سادگی انجام می شود و می توانید بعد انتخاب کاغذ دیواری از خدمات آیدی کالا برخوردار شوید. 

موجودی کاغذ دیواری

موجودی کاغذ دیواری در فروشگاه آیدی کالا به صورت روزانه و آنلاین انجام می شود و میتوانید از این رو، به موجودی های درج شده در وب سایت آیدی کالا اعتماد کنید. 

بیشتر

آلبوم کاغذ دیواری کارینا هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

تماس با ما ۰۲۱۸۸۵۰۴۱۳۸۰۹۱۲۷۹۶۶۱۴۲
امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت