راهنمای خرید

نماد اعتماد الکترونیکی

کمتر از 1,300,000 ریال

انتخاب بهترین نمونه برای شما

خرید کاغذ دیواری

کمتر از 1,300,000 ریال  544 محصول وجود دارد

زیرشاخه ها

 • آلبوم کاغذ دیواری آرتمیس

  اين آلبوم ساخت كشور چين بوده و جنس كاغذهاي آن با فناوري نانو ساخته و توليد شده، اين آلبوم نزديك به سبك كارهای معماران آمريكايی مي‌باشد.

  آلبوم کاغذ دیواری آرتمیس | آلبوم کاغذ دیواری Artemis

  Artemis عرض:50cm

  آلبوم کاغذ دیواری آرتمیس (Artemis) با تنوع طرح کاغذ دیواری میتواند برای هر دکوراسیونی، طرح مناسب را اراپه دهد. با توجه به استفاده از مدل فکری طراحان  آمریکایی، کاغذ دیواری خاص را حاصل کرده و بسیاری از مشتریان کاغذ دیواری و دیوارپوش های شیک را به خود جذب کرده است.

  کاغذ دیواری زیبا با جنس مناسب 

  این کاغذ دیواری با اسفاده از فناوری نانو ساخته شده است و زیر مجموعه کاغذ دیواری ضد آب و رطوبت است و مشتری میتواند مشکل رطوبت را حل شده در نظر داشته باشد. 

  قیمت کاغذ دیواری

  قیمت کاغذ دیواری از آلبوم آرتمیس بر اساس عرف و زیر نظر اصناف تزپینات داخلی ساختمان ارائه شده است و هر مغازه داری که تصور کم فروشی در سایت را بکند میتواند در بخش شکایات و یا ارتباط با ما موضوع را با ما در میان بگذارد. درصد سود دقیقا مطابق با قوانین و به امکان بالاتر بردن غیر عرف وجود ندارد.

 • آلبوم کاغذ دیواری اوشن

  کاغذ دیواری آلبوم کاغذ دیواری اوشن | Oshen

  کاغذ دیواری در طرح های محدود و خاص در این آلبوم ارائه شده است و می توانید بهترین طرح کاغذ دیواری را به سادگی انتخاب کنید و دکوراسیون خانه خودتان را متفاوت کنید. 

  دکوراسیون داخلی ساختمان، به دیوارپوش وابسته است و بهترین انتخاب از نظر آماری کاغذ دیواری است.

  قیمت کاغذ دیواری 

  قیمت کاغذ دیواری آلبوم کاغذ دیواری اوشن در فروشگاه آیدی کالا به صورت تضمینی و نه هزارتومان بالاتر است و تمامی قیمت ها زیر نظر اصناف تزئینات داخلی ساختمان می باشد. 

  جنس کاغذ دیواری 

  جنس کاغذ دیواری که بر پایه تکنولوژی نانو ساخته شده است تضمینی است . کاغذ دیواری آلبوم اوشن کاغذ دیواری ضد آب است. 

  کشور سازنده کاغذ دیواری آلبوم اوشن

  کاغذ دیواری آلبوم اوشن، ساخت کشور چین است.

 • آلبوم کاغذ دیواری پترا

  آلبوم کاغذ دیواری پترا | آلبوم کاغذ دیواری Petra

  Petra عرض:50cm

  کاغذ دیواری آلبوم پترا (petra) با عرض ۵۰ سانتیمتری با رنگ آمیزی های شاد و متنوع، طرح های خاصی را ارائه میکند و نظر مشتریان را به خود جلب می کند. 

  دکوراسیون داخلی منزل خودتان را میتوانید با کاغذ دیواری زیبا، متفاوت و جذاب کنید و همانطور که نمونه کاغذ دیواری هایی را در منازل دوستان خود دیده اید روحیه خود را عوض کنید. 

  قیمت کاغذ دیواری 

  قیمت کاغذ دیواری آلبوم پترا به صورت تضمینی در فروشگاه آیدی کالا ثبت شده است. قیمت کاغذ دیواری آیدی کالا، زیر نظر اصناف تزئینات داخلی آیدی کالا بوده و میتوانید با خیال راحت به قیمت کاغذ دیواری اعتماد کنید. 

  قیمت کاغذ دیواری ها در صورت تغییر هر روز چک شده و تغییرات اعمال می شود.

  جنس کاغذ دیواری 

  جنس کاغذ دیواری که بر پایه تکنولوژی نانو ساخته شده است تضمینی است . کاغذ دیواری های آلبوم پترا ضد آب هستند. 100%قابل شستشو و با ماندگاری بالا عرض 50 سانتی متر و طول ۱۰ متر

  کشور سازنده کاغذ دیواری آلبوم پترا

  کاغذ دیواری آلبوم پترا - petra، ساخت کشور چین است.

  خرید کاغذ دیواری 

  خرید کاغذ دیواری در فروشگاه آيدی کالا به سادگی انجام می شود و میتوانید بعد انتخاب کاغذ دیواری از خدمات آیدی کالا برخوردار شوید.

  موجودی کاغذ دیواری

  موجودی کاغذ دیواری در فروشگاه کاغذ دیواری آیدی کالا به صورت روزانه و آنلاین انجام می شود و میتوانید به موجودی ها اعتماد کنید.

 • آلبوم کاغذ دیواری راشل

  کاغذ دیواری آلبوم کاغذ دیواری راشل | Rashel

  Rashel عرض:53cm

  انتخاب کاغذ دیواری های اين آلبوم با در نظر گرفتن نظرات اساتيد فن طراحی داخلی و كارشناسان بازار دکوراسیون داخلی انجام شده است تا بتواند زيبنده منازل شما مصرف كننده محترم باشد. کاغذ دیواری، یک انتخاب مناسب برای پوشش دیوار منازل افراد با سلیقه است تا دکوراسیونی متفاوت را نتیجه دهد.

  ابعاد کاغذ دیواری راشل | Rashel

  ابعاد نمونه كاغذ دیواری های آلبوم راشل 10 متر در 0.53 متر مي باشد و  شما میتوانید با توجه به قوانین اندازه گیری کاغذ دیواری  تعداد رول های مورد نیاز خود را محاسبه کنید. 

  قیمت کاغذ دیواری 

  قیمت کاغذ دیواری آلبوم پترا به صورت تضمینی در فروشگاه آیدی کالا ثبت شده است. قیمت کاغذ دیواری آیدی کالا، زیر نظر اصناف تزئینات داخلی ساختمان بوده و میتوانید با خیال راحت به قیمت کاغذ دیواری اعتماد کنید. قیمت کاغذ دیواری ها در صورت تغییر هر روز چک شده و تغییرات اعمال می شود.

  جنس کاغذ دیواری 

  جنس کاغذ دیواری که بر پایه تکنولوژی نانو ساخته شده است تضمینی است . کاغذ دیواری های این آلبوم ضد آب هستند. 100%قابل شستشو و ماندگاری بالا است. جنس کاغذ دیواری شرکت کاغذ دیواری آیدی کالا تضمینی و کارشناسی شده است.

  خرید کاغذ دیواری 

  خرید کاغذ دیواری در فروشگاه آيدی کالا به سادگی انجام می شود و میتوانید بعد انتخاب کاغذ دیواری از خدمات آیدی کالا برخوردار شوید. 

  موجودی کاغذ دیواری

  موجودی کاغذ دیواری در فروشگاه کاغذ دیواری آیدی کالا به صورت روزانه و آنلاین بروزرسانی می شود، از این رو میتوانید به موجودی های درج شده در وب سایت آیدی کالا اعتماد کنید. 

 • آلبوم کاغذ دیواری پنلوپه

  آلبوم کاغذ دیواری پنلوپه | آلبوم کاغذ دیواری Penelope

  Penelope عرض:50cm

  کاغذ دیواری پنه لوپه نمونه کاغذ دیواری باکیفیت و در سبک کلاسیک و گلدار می باشد و مورد توجه آن دسته از افرادی قرار می‌گیرد که به دنبال طرح های کلاسیک با گل های داماس و گل های شاخه ای برای محیط پذیرایی و اتاق خواب خود هستند. این کاغذ دیواری ساخت چین می باشد.

  ابعاد نمونه کاغذ دیواری آلبوم پنلوپه

  ابعاد نمونه كاغذ دیواری های آلبوم پنلوپه 10 متر در 0.50 متر مي باشد و میتوانید با توجه به قوانین اندازه گیری کاغذ دیواری  تعداد رول های مورد نیاز خود را محاسبه کنید. 

  قیمت کاغذ دیواری 

  قیمت کاغذ دیواری آلبوم پنلوپه به صورت تضمینی در فروشگاه آیدی کالا ثبت شده است. قیمت کاغذ دیواری آیدی کالا، زیر نظر اصناف تزئینات داخلی ساختمان بوده و میتوانید با خیال راحت به قیمت کاغذ دیواری اعتماد کنید. قیمت کاغذ دیواری ها در صورت تغییر هر روز چک شده و تغییرات اعمال می شود.

  جنس کاغذ دیواری 

  جنس کاغذ دیواری که بر پایه تکنولوژی نانو ساخته شده است تضمینی است . کاغذ دیواری آلبوم Penelope، کاغذ دیواری ضد آب است. 100%قابل شستشو و ماندگاری بالا است. جنس کاغذ دیواری شرکت کاغذ دیواری آیدی کالا تضمینی و کارشناسی شده است.

  خرید کاغذ دیواری 

  خرید کاغذ دیواری در فروشگاه آيدی کالا به سادگی انجام می شود و میتوانید بعد انتخاب کاغذ دیواری از خدمات آیدی کالا برخوردار شوید. زمان مورد نیاز برای خرید کاغذ دیواری زیر ۳ دقیقه است.

  موجودی کاغذ دیواری

  موجودی کاغذ دیواری در فروشگاه کاغذ دیواری آیدی کالا به صورت روزانه و آنلاین انجام می شود و میتوانید از این رو میتوانید به موجودی های درج شده در وب سایت آیدی کالا اعتماد کنید. 

 • آلبوم کاغذ دیواری لوتوس

  آلبوم کاغذ دیواری راشل | آلبوم کاغذ دیواری Lutus

  لوتوس - Lutus عرض: 70cm

  آلبوم Lutus  ( لوتوس ) ساخت کشور چین می باشد. نوع طراحی در زمینه های مدرن، کلاسیک، پست مدرن می باشد. زمینه گل های این آلبوم گل های داماس تک تک گل های خوشه ای گل های داماس ستونی گل های حاشیه دار قابی در رنگ های متنوع و شاد می باشد . آلبوم لوتوس در سال 2018 وارد ایران شده است . آلبوم لوتوس  در سال 2018 توانست جایزه طرح برتر را در چین به خود اختصاص دهد .

  ابعاد کاغذ دیواری آلبوم کاغذ دیواری لوتوس | Lutus

  اندازه نمونه كاغذ دیواری های آلبوم لوتوس 10 متر در 0.70 متر مي باشد و میتوانید با توجه به قوانین اندازه گیری کاغذ دیواری  تعداد رول های مورد نیاز خود را محاسبه کنید. 

  قیمت کاغذ دیواری 

  قیمت کاغذ دیواری آلبوم لوتوس به صورت تضمینی در فروشگاه آیدی کالا ثبت شده است. قیمت کاغذ دیواری آیدی کالا، زیر نظر اصناف تزئینات داخلی ساختمان بوده و میتوانید با خیال راحت به قیمت کاغذ دیواری اعتماد کنید. قیمت کاغذ دیواری ها در صورت تغییر هر روز چک شده و تغییرات اعمال می شود.

  جنس کاغذ دیواری 

  جنس کاغذ دیواری که بر پایه تکنولوژی نانو ساخته شده است تضمینی است . کاغذ دیواری آلبوم راشل کاغذ دیواری ضد آب است. 100% قابل شستشو و ماندگاری بالا است. جنس کاغذ دیواری شرکت کاغذ دیواری آیدی کالا تضمینی و کارشناسی شده است.

  خرید کاغذ دیواری 

  خرید کاغذ دیواری در فروشگاه آيدی کالا به سادگی انجام می شود و میتوانید بعد انتخاب کاغذ دیواری از خدمات آیدی کالا برخوردار شوید.

  موجودی کاغذ دیواری

  موجودی کاغذ دیواری در فروشگاه آیدی کالا به صورت روزانه و آنلاین انجام می شود و میتوانید از این رو میتوانید به موجودی های درج شده در وب سایت آیدی کالا اعتماد کنید. 

 • آلبوم کاغذ دیواری کسپر

  آلبوم کاغذ دیواری کسپر | آلبوم کاغذ دیواری Casper

  Casper عرض:53cm

  آلبوم کاغذ دیواری کسپر با تنوع طراحی کاغذ دیواری ها، کاغذ دیواری با گل داماس یا داماسک، کاغذ دیواری کلاسیک و نمونه کاغذ دیواری های ساده با افکت های ریز و جذاب. آلبوم کاغذ دیواری کسپر با طرح های متفاوت خود مشتریان را به سمت خودش می کشاند و دکوراسیون داخلی شما را دلنشین می کند.

  اندازه کاغذ دیواری آلبوم کاغذ دیواری کسپر

  اندازه نمونه كاغذ دیواری های آلبوم لوتوس 10 متر در 0.53 متر مي باشد و میتوانید با توجه به قوانین اندازه گیری کاغذ دیواری  تعداد رول های مورد نیاز خود را محاسبه کنید. 

  قیمت کاغذ دیواری

  قیمت کاغذ دیواری آلبوم کسپر به صورت تضمینی در فروشگاه آیدی کالا ثبت شده است. قیمت کاغذ دیواری های موجود در فروشگاه آیدی کالا، زیر نظر اصناف تزئینات داخلی ساختمان بوده و میتوانید با خیال راحت به قیمت کاغذ دیواری اعتماد کنید. قیمت کاغذ دیواری ها در صورت تغییر هر روز چک شده و تغییرات اعمال می شود.

  جنس کاغذ دیواری 

  جنس کاغذ دیواری کسپر که بر پایه تکنولوژی نانو ساخته شده است تضمینی است . کاغذ دیواری آلبوم کسپر کاغذ دیواری ضد آب است. 100% قابل شستشو و ماندگاری بالا است. جنس و مواد اولیه استفاده شده در کاغذ دیواری شرکت آیدی کالا تضمینی و کارشناسی شده است.

  خرید کاغذ دیواری

  خرید کاغذ دیواری در فروشگاه آيدی کالا به سادگی انجام می شود و می توانید بعد انتخاب کاغذ دیواری از خدمات آیدی کالا برخوردار شوید. 

  موجودی کاغذ دیواری

  موجودی کاغذ دیواری در فروشگاه آیدی کالا به صورت روزانه و آنلاین انجام می شود و میتوانید از این رو میتوانید به موجودی های درج شده در وب سایت آیدی کالا اعتماد کنید. 

 • آلبوم کاغذ دیواری اسکار

  آلبوم کاغذ دیواری اسکار | آلبوم کاغذ دیواری Oscar

  آلبوم کاغذ دیواری اسکار با تنوع طراحی کاغذ دیواری ها، کاغذ دیواری با گل داماس یا داماسک، کاغذ دیواری کلاسیک و نمونه کاغذ دیواری های ساده با افکت های ریز و جذاب. آلبوم کاغذ دیواری کسپر با طرح های متفاوت خود مشتریان را به سمت خودش می کشاند و دکوراسیون داخلی شما را دلنشین می کند.

  ابعاد کاغذ دیواری آلبوم کاغذ دیواری اسکار | Oscar

  ابعاد نمونه كاغذ دیواری های آلبوم اسکار 10 متر در 0.53 متر مي باشد و میتوانید با توجه به قوانین اندازه گیری کاغذ دیواری  تعداد رول های مورد نیاز خود را محاسبه کنید. 

  قیمت کاغذ دیواری

  قیمت کاغذ دیواری آلبوم اسکار به صورت تضمینی در فروشگاه آیدی کالا ثبت شده است. قیمت کاغذ دیواری های موجود در فروشگاه آیدی کالا، زیر نظر اصناف تزئینات داخلی ساختمان بوده و میتوانید با خیال راحت به قیمت کاغذ دیواری اعتماد کنید. قیمت ها در صورت تغییر هر روز چک شده و تغییرات اعمال می شود.

  جنس کاغذ دیواری 

  کاغذ دیواری اسکار که بر پایه تکنولوژی نانو ساخته شده و تضمینی است . کاغذ دیواری آلبوم اسکار ضد آب است.این آلبوم قابل شستشو و ماندگاری بالا است. جنس و مواد اولیه استفاده شده در کاغذ دیواری شرکت آیدی کالا تضمینی و کارشناسی شده است.

  خرید کاغذ دیواری

  خرید کاغذ دیواری در فروشگاه آيدی کالا به سادگی انجام می شود و می توانید بعد انتخاب کاغذ دیواری از خدمات آیدی کالا برخوردار شوید. 

  موجودی کاغذ دیواری

  موجودی کاغذ دیواری در فروشگاه آیدی کالا به صورت روزانه و آنلاین انجام می شود و میتوانید از این رو میتوانید به موجودی های درج شده در وب سایت آیدی کالا اعتماد کنید. 

 • آلبوم کاغذ دیواری بلله

  آلبوم کاغذ دیواری بلله | آلبوم کاغذ دیواری Belle

  Belle عرض:53cm

  کاغذ دیواری Belle نمونه هایی با کیفیت و در سبک کلاسیک و گلدار می باشد و مورد توجه آن دسته از افرادی قرار می‌گیرد که به دنبال طرح های کلاسیک با گل های داماس و گل های شاخه ای برای محیط پذیرایی و اتاق خواب خود هستند. این کاغذ دیواری ساخت چین می باشد

  ابعاد آلبوم کاغذ دیواری Belle

  ابعاد این نمونه كاغذ دیواری 10 متر در 0.50 متر است و میتوانید با توجه به قوانین اندازه گیری کاغذ دیواری  تعداد رول های مورد نیاز خود را محاسبه کنید. 

  قیمت کاغذ دیواری 

  قیمت کاغذ دیواری آلبوم Belle به صورت تضمینی در فروشگاه آیدی کالا ثبت شده است. قیمت کاغذ دیواری آیدی کالا، زیر نظر اصناف تزئینات داخلی ساختمان بوده و میتوانید با خیال راحت به قیمت کاغذ دیواری اعتماد کنید. قیمت کاغذ دیواری ها در صورت تغییر هر روز چک شده و تغییرات اعمال می شود.

  جنس کاغذ دیواری 

  جنس کاغذ دیواری که بر پایه تکنولوژی نانو ساخته شده است تضمینی است . کاغذ دیواری آلبوم Belle، کاغذ دیواری ضد آب است. 100%قابل شستشو و ماندگاری بالا است. جنس کاغذ دیواری شرکت کاغذ دیواری آیدی کالا تضمینی و کارشناسی شده است.

  خرید کاغذ دیواری 

  خرید کاغذ دیواری در فروشگاه آيدی کالا به سادگی انجام می شود و میتوانید بعد انتخاب کاغذ دیواری از خدمات آیدی کالا برخوردار شوید. زمان مورد نیاز برای خرید کاغذ دیواری زیر ۳ دقیقه است.

  موجودی کاغذ دیواری

  موجودی کاغذ دیواری در فروشگاه کاغذ دیواری آیدی کالا به صورت روزانه و آنلاین انجام می شود و میتوانید از این رو میتوانید به موجودی های درج شده در وب سایت آیدی کالا اعتماد کنید. 

 • آلبوم کاغذ دیواری المنت

  آلبوم کاغذ دیواری المنت

  Element عرض :53cm

  میتوانید به سادگی نمونه کاغذ دیواری های آلبوم المنت ساخت کشور چین را انتخاب کنید و دکوراسیون داخلی منزل خود را متحول کنید.

 • آلبوم کاغذ دیواری سیمپل

  آلبوم کاغذ دیواری سیمپل | Simple Wallpapers

  با توجه به فروش بالای کاغذ دیواری های ساده در بازار، این بار یک آلبوم کاغذ دیواری ای را به شما معرفی می کنیم که خاطرتان را از لحاظ تنوع کاغذ دیواری های ساده در رنگبندی و ظرافت راحت می کند. این آلبوم را با دقت مشاهده کنید و از مشاورین انتخاب کاغذ دیواری آیدی کالا نیز برای خرید کاغذ دیواری استفاده کنید.

  امیدواریم که بهترین کاغذ دیواری را برای دکوراسیون داخلی خود انتخاب کنید.

در صفحه
تماس با ما ۰۲۱۸۸۵۰۴۱۳۸۰۹۱۲۷۹۶۶۱۴۲
امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت