راهنمای خرید

کاتالوگ

نماد اعتماد الکترونیکی

کمتر از 1,600,000 ریال

انتخاب بهترین نمونه برای شما

خرید کاغذ دیواری

کمتر از 1,600,000 ریال  166 محصول وجود دارد

زیرشاخه ها

 • آلبوم کاغذ دیواری پنلوپه

  آلبوم کاغذ دیواری پنلوپه | آلبوم کاغذ دیواری Penelope

  Penelope عرض:50cm

  کاغذ دیواری پنه لوپه نمونه کاغذ دیواری باکیفیت و در سبک کلاسیک و گلدار می باشد و مورد توجه آن دسته از افرادی قرار می‌گیرد که به دنبال طرح های کلاسیک با گل های داماس و گل های شاخه ای برای محیط پذیرایی و اتاق خواب خود هستند. این کاغذ دیواری ساخت چین می باشد.

  ابعاد نمونه کاغذ دیواری آلبوم پنلوپه

  ابعاد نمونه كاغذ دیواری های آلبوم پنلوپه 10 متر در 0.50 متر مي باشد و میتوانید با توجه به قوانین اندازه گیری کاغذ دیواری  تعداد رول های مورد نیاز خود را محاسبه کنید. 

  قیمت کاغذ دیواری 

  قیمت کاغذ دیواری آلبوم پنلوپه به صورت تضمینی در فروشگاه آیدی کالا ثبت شده است. قیمت کاغذ دیواری آیدی کالا، زیر نظر اصناف تزئینات داخلی ساختمان بوده و میتوانید با خیال راحت به قیمت کاغذ دیواری اعتماد کنید. قیمت کاغذ دیواری ها در صورت تغییر هر روز چک شده و تغییرات اعمال می شود.

  جنس کاغذ دیواری 

  جنس کاغذ دیواری که بر پایه تکنولوژی نانو ساخته شده است تضمینی است . کاغذ دیواری آلبوم Penelope، کاغذ دیواری ضد آب است. 100%قابل شستشو و ماندگاری بالا است. جنس کاغذ دیواری شرکت کاغذ دیواری آیدی کالا تضمینی و کارشناسی شده است.

  خرید کاغذ دیواری 

  خرید کاغذ دیواری در فروشگاه آيدی کالا به سادگی انجام می شود و میتوانید بعد انتخاب کاغذ دیواری از خدمات آیدی کالا برخوردار شوید. زمان مورد نیاز برای خرید کاغذ دیواری زیر ۳ دقیقه است.

  موجودی کاغذ دیواری

  موجودی کاغذ دیواری در فروشگاه کاغذ دیواری آیدی کالا به صورت روزانه و آنلاین انجام می شود و میتوانید از این رو میتوانید به موجودی های درج شده در وب سایت آیدی کالا اعتماد کنید. 

 • آلبوم کاغذ دیواری سیمپل

  آلبوم کاغذ دیواری سیمپل | Simple Wallpapers

  با توجه به فروش بالای کاغذ دیواری های ساده در بازار، این بار یک آلبوم کاغذ دیواری ای را به شما معرفی می کنیم که خاطرتان را از لحاظ تنوع کاغذ دیواری های ساده در رنگبندی و ظرافت راحت می کند. این آلبوم را با دقت مشاهده کنید و از مشاورین انتخاب کاغذ دیواری آیدی کالا نیز برای خرید کاغذ دیواری استفاده کنید.

  امیدواریم که بهترین کاغذ دیواری را برای دکوراسیون داخلی خود انتخاب کنید.

در صفحه
تماس با ما ۰۲۱۸۸۵۰۴۱۳۸۰۹۱۲۷۹۶۶۱۴۲
امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت